Jigolo Nedir ?

jigolo nedirKimler Jigolo Olabilir, Jigolo Kimlere denir merak edenler için bu paylaşımı yapıyorum. Jigolo Geçici partner gibi, kadınlara Partner dönemsel denebilecek, yani günlük saatlik, gecelik, Partner hizmeti verenlere para veya mal karşılığı hizmet eden erkek Partnerlere jigolo denir.
Herkes Jigolo olmak ister ama olamazlar şöyle özetlemek gerekirse, kendine güvenen belirtili bir vücut yapısına sahip iseniz yada çok iyi bir performansa sahip olmak gerekir. Ülkemizde ve başka ülkelerde kurumsal anlamda gelişmiş olup, partner hizmeti veren bir sektör haline gelen jigolo olmak, hızla yaygın hale gelmiştir. Bakımlı erkeklerin yani metro seksüel erkeklerin bu işi tercih ettiğini hepimiz bilmekteyiz; jigolo olan bakımlı erkeklerin atletik bir yapıya sahip olması,aynı zamanda cinsel performansının yüksek olması genç erkekler tarafınca yapılan bir jigolo hizmetidir.
Ben jigolo olmak istiyorum diyorsanız, doğru yerde olduğunuzu unutmayınız arzu ediyorsanız bu işten hem zevk hemde para kazanmak isteyen tüm kendine güvenen jigololar sistemimize üye olup mutlu edebileceği bayanların ulaşmasını sağlamaktayız.

Birçok insanın aklına Jigolo Nedir diye sorulduğunda Kadınlarla cinsellik yaşamak gelir. Jigololuk sadece bundan ibaret değildir. Profesyonel anlamda Jigololuk Bayanlara, Pasiflere ve Evli Çiftlere her konuda Partnerlik yapmak demektir. Bir haftasonu tatili için bile Jigolo Arayan bir bayan sizi Partner olarak  isteyebilir. Tek başına gidemeyeceği bir davet için de Jigolo olarak sizi tercih edebilir. Kafanızdaki Jigolo Nedir sorusuna cevap bulabilmeniz için önce bir Jigolo’da aranan özelliklere sahip olup olmadığınıza bakmanız gerek.

Ben bu özelliklere sahibim diyorsanız, Jigolo Nedir cümlesine cevap bulmuşsunuz demektir. İşe dış görünüşünüzü derleyip toparlamakla başlayın isterseniz. Fiziksel olarak göz alıcı ve dikkat çekici olmanın yollarını bulmalısınız. Fit bir erkek vücudu tüm Kadınların dikkatini ve ilgisini çeker. Tempolu bir spor yapma alışkanlığınız olmasına dikkat etmelisiniz. Yüzünüz önemlidir. Sakal bırakma alışkanlığınız olsa bile, en azından sakalınızı sıkça toparlatmalısınız. Dağınık saç sakal Jigolo İsteyen Bayanlara itici gelecektir.

Cinsel performansınızı gözden geçirmeniz, eksik bulduğunuz taraflarınızı geliştirmeniz gerekecek. Jigolo Nedir sorusunun altında, bitmek tükenmek bilmeyen cinsel performansa sahip erkek düşüncesi olmamalı. Hem kendinizi hem de karşınızdakini yormadan süreyi keyfe dönüştürebilmelisiniz. Her Jigolo İsteyen Kadın saatlerce sizden böyle bir performans beklemez zaten. İşini iyi bilen bir Jigolo aralıklı molalarla Partnerini çok uzun süre mutlu etmeyi bilir.

Jigolo kelimesi literatürümüze yeni yerleşmeye başlamış bir kelimedir. Birçok insan bu konuyla alakalı çok fazla bir bilgiye sahip değil malesef. Bizi arayarak Jigolo Ne Demek diye soran arkadaşlara verdiğimiz ilk cevap Jigololuk herşeyden önce mutlu etmeyi amaçlamaktır diyoruz. Maddi kazanç amaçlanarak verilen bir hizmet olduğu için, karşılığında da Partnerinizi mutlu etmeniz beklenir doğal olarak. Demek ki Jigololuk kelimesinin ana fikri neymiş? Memnuniyet eşittir kazanç. Bu konuda yeterli olduğunu düşünen arkadaşlar Jigololuk yapmak için adım atabilirler.

Bilgi almak için bizi arayanların ilk sorduğu Jigolo Nedir? Jigolo Ne İş Yapar? sorusudur. Jigololuk genellikle Olgun Bayanlara, Evli Çiftlere ve Pasiflere ücret karşılığında Partnerlik yapmaktır. Partnerlik deyince ilk akla gelen cinsellik olmamalı. Jigolo Arayanlar cinsellik dışında da sizden hizmet bekleyebilirler. Mesela önemli toplantılarda kendilerine Kavalyelik etmenizi isteyebilir. Veya tatil arkadaşlığı da talep edebilirler. Yurtiçi yurtdışı seyahatlerinde kendilerine eşlik etmenizi isteyebilirler. Alacağınız ücret karşılığında bu saydıklarımız vermeniz gereken hizmetler arasında olacaktır.

Sizce Jigolo Nedir Bize Yazın Bilgilerinizden Tüm Jigololar Faydalansın.

KENDİNİZİ ANLATAN VE YAZILARINIZI VE TÜM ÖZELLİKLERİNİZİ YORUM YAZ KISMINDAN BİZE YOLLAYIN ÜCRETSİZ YAYINLAYALIM. SİZLERİ DE JİGOLO ARAYAN BAYANLAR BU SİTE DE GÖRECEKTİR.
YORUMLARINIZ VE HİKAYELERİNİZ LÜTFEN EN AZ 3 SATIR VE AÇIKLAYICI OLSUN ÇOK KISA VE BASİT YAZILARI YAYINLAMIYORUZ. !!! JİGOLO YAZINCA TÜM TÜRKİYE DE İLK SIRADA ÇIKAN SİTEMİZ SİZLER İÇİN BURADA…

“Jigolo Nedir ?” için bir cevap

  1. Ulaş dedi ki:

    Bitmek tükenmeyenbi enerjim var. Bayanların vüctlarına bal doküp bütün vücutlarını vajinaları dahil her yerini yalayıp yutmak istiyorum.. En çok sevdiğim öpüsmek; tükrüklerini içmek.. bu yazımdan bu sapık diye düşünmeyin sadece çok azgınım; ne de olsa aslan burcuyum.. saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir