Jigolo Olmak

jigolo olmakJigolo Olmak Ne Demektir?

Daha fazla konuyu açmak gerekirse Fit vücutlu, boylu poslu veya son derece yakışıklılık Jigolo olmak için yeterli değildir. Jigolo dış görünüşü ne kadar iyi olursa olsun görgüsüz ve kültürsüzlükten kaçınmalıdır. Kadınlar kendileri eşlik eden Jigolo’nun bakış açısını bilmek ister. Sizinle ilgilenen hanımlara sempatik yaklaşmalı, Kavalye olacağınız bayana mutlaka pozitifliğinizi yansıtmalısınız. Fit vücutlu olmak kişinin gerçek yaşamında yararlı olduğu için bakımınıza özen göstermelisiniz. Seks konusunda deneyimli olmalı gerektiğinde siz yönlendirebilmelisiniz. Bunun yanı sıra her şeyin başı sağlık olduğunu unutmamalı ve belirli aralıklar ile kontrol yaptırmanız sizlerin yararınadır.

Jigolo Olmak için kendinizde bulunan özelliklerin yeterli olup olmadığına bir bakmanız gerek. Sadece cinsel performansınızın yüksek olması Jigolo Olmak için yeterli bir kriter değildir. Maço bir karaktere sahipseniz sizin için sıkıntı var demektir. Çünkü Jigolo İsteyen Kadınlar kibar, nazik ve centilmen erkeklerden hoşlanır. Sonuç olarak vereceğiniz hizmet için size ücret ödüyorlar. Bunun karşılığında nezaket ve kibarlık beklemeleri çok doğal. Jigolo Olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken hususların altını bir kez daha çizmeniz gerekir.

Jigolo Olmak için atacağınız adımları da dikkatle belirlemelisiniz.  Ekekler kendi aralarında bu tür sohbetler ederken birbirlerine Jigolo Olmak istediklerini söylerler. Bilen bilmeyene fikir vererek yönlendirmeye çalışır. Doğru bilgiler alıp almadığınızdan emin olmak istiyorsanız, Türkiye’nin En İyi Jigolo Sitesi olan sitemizi ziyaret ediniz. Bilmediklerinizi veya yanlış bildiklerinizi düzeltip sizi doğru bilgilendirebilmek adına deneyimli personelimiz hizmetinizdedir.

Popüler bir Jigolo Olmak her Jigolonun hayalidir. Bunu başarabilmenin yolu da Jigolo Siteleri’ne üye olarak tanıtımlarınızı yaptırmaktan geçer. Çevrenizde sizi Jigolo olarak bilen kaç kişi olabilir ki? Eminiz sayılıdır. Durum böyle olunca da Jigolo Arayanlar’ın size ulaşması oldukça zor tabi. Bu da sizin kazanç hedefinize ulaşmanıza engel olur. Jigolo Sitesi üyeliği size daha fazla Jigolo Arayan Bayan’ın ulaşmasını sağlayacaktır.

İnternette kısa bir süre harcayarak Jigolo Olmak için araştırma yapabilirsiniz. Yalnız dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntıları gözden kaçırmamak gerekir. Bulduğunuz sitenin ana sayfasında iletişim numaralarının olup olmadığı ilk dikkat etmeniz gereken ayrıntı olmalıdır. Gerçek Jigolo Sitesi arayışlarınızda karşınıza ilk çıkan Jigolo Sitesi’nin bize ait olduğunu göreceksiniz. Jigolo Arayanlar, Evli Çiftler, Pasifler ve Jigolo Arayan Bayanlar aynı amaçla sitemize ulaşıyorlar. Jigololuk yapmak gibi bir amacınız varsa siz de sitemizi ziyaret edebilir, operatörlerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

KENDİNİZİ ANLATAN VE YAZILARINIZI VE TÜM ÖZELLİKLERİNİZİ YORUM YAZ KISMINDAN BİZE YOLLAYIN ÜCRETSİZ YAYINLAYALIM. SİZLERİ DE JİGOLO ARAYAN BAYANLAR BU SİTE DE GÖRECEKTİR.

YORUMLARINIZ VE HİKAYELERİNİZ LÜTFEN EN AZ 3 SATIR VE AÇIKLAYICI OLSUN ÇOK KISA VE BASİT YAZILARI YAYINLAMIYORUZ. !!! JİGOLO YAZINCA TÜM TÜRKİYE DE İLK SIRADA ÇIKAN SİTEMİZ SİZLER İÇİN BURADA…

“Jigolo Olmak” için 2 cevap

  1. Poyraz dedi ki:

    Merhaba ben poyraz sigara ve alkol gibi alışkanlıkları olmayan kendine iyi bakan elit Jigolo yum adana seyhan da yaşıyorum yaşım 26 boyum 1,74 spor ile ilgilenen fit vücut hatlarına sahibim. Üstün performansım ve bitmek bilmeyen enerjim ile Jigolo arayan bayanlara unutulmaz anlar yaşatmak için sabırsızlanıyorum. İstanbul ve civar şehirlerden bana gece gündüz gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz

  2. Halil dedi ki:

    Kişiye istediği gibi davranmayı bilen ortama uyum sağlayabilen bakımlı ve temiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir