Jigolo Olmak İstiyorum

jigolo olmak istiyorumJigololuk ve Jigololar ile ilgili en doğru bilgiler paylaşan adresimize hoş geldiniz. Jigolo olmak istiyorum diyenler, Bir çok Jigolo Sitesi arasında güvenilirliğini ve popülerliğini muhafaza eden Jigolo Site’mizin amacı sizleri daha fazla Jigolo arayan kişiye göstermektir. Sitemiz sizlerden komisyon ve ekstra bir ücret talebinde kesinlikle bulunmaz. Bu şekilde faaliyet gösterip Jigolo olmak isteyenleri farklı yönlendiren web sitelere karşı temkinli yaklaşmanızı tavsiye ediyorum. Jigolo olmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişim kurmanız ve Jigololuk ile ilgili teferruatlı bilgiye sahip olmanız unutmayın siz Jigolo adaylarının menfaatinedir. Adresimiz Jigololuk ile kapsamlı bilgi veren kullanıcıyı bilinçlendirmek maksatlı yayın yapan Jigolo İlan sitesi’dir. Jigolo olmak isteyenler bize ulaşın.

Jigolo Olmak İçin Aranan Özellikler

Öncelikle Jigolo, Jigolo Olmak, Nasıl Jigolo Olurum, Jigolo Olmak İstiyorum ile ilgili bilgi almak isteyen herkese gerekli cevapları ve püf noktalarını anlatacağım. Jigolo Olmak çok zor değildir fakat dikkat gerektirir. Ağzınızdan çıkacak her söze dikkat etmeniz ve oldukça saygılı davranman gerekmektedir. Çünkü en ufak kötü bir cümle karşınızdaki kişiyi sizden uzaklaştırmaya yetecektir. Kadınların anlatmak istediği bir konuyu Erkekler genelde sonradan anlar ve pişmanlık duygusu yaşamaya başlar. Bu yüzden öncelik iyi bir dinleyici olmak ve karşınızdaki kişiyi anlamaktır. Konuşmanız düzgün olacak ve sempatik kişiliğinizi ön plana çıkararak aranızdaki sıcaklığı fazlasıyla karşınızdaki Bayana hissettirmeniz gerekmektedir. Bir kadını konuşmanızla etkileyemiyorsanız başka türlü etkilemeniz biraz zordur. Çünkü çoğu Kadın, tip olarak değil de samimiyetine dayanarak görüşmeyi kabul eder. Bu yüzden nezaket ve kibarlığı ön planda tutarak size karşı bir güven oluşmasını sağlamanız gerekmektedir. Bunun yanında vücudunuza ve beslenmenize de fazlasıyla dikkat etmek zorundasınız. Neden diye sorulursa Fit Vücutlu Beylere ilgi gösteren Bayanlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Ama en başında söylediğim gibi diksiyon düzgün olduktan sonra, diğerleri biraz geri planda kalıyor. Fakat bazen Jigolo İsteyen Bayanlar da, sizin tarzınızı, konuşmanızı, giyim ve kuşam gibi şeylerinizi değiştirerek bambaşka biri haline getirir. Jigololuk sadece yatak arkadaşlığı olmadığı gibi Rentboy, Kavalye ve Partner lik adı altında çeşitli kollara ayrılır.

Bayanlar Neden Jigolo Arıyor?

Günlük yaşam tarzında insanların fazlasıyla sırları ve sakladıkları özel hatıraları vardır. Bu sırlar genelde ailevi ve şahsi özel bilgilerdir. Özellikle Bayanlar bu konuda oldukça fazla dertli ve bu olaylardan fazlasıyla çekince duymaktadırlar. İş Kadınları, Zengin Bayanlar ve önemli mevkilerde bulunan Kadınlar, bazen yalnız bazen’de eşli olarak farklı tarzlar ve fanteziler yaşamak ister ama devreye hemen toplum, çevre ve aile baskısı girer. Bayanlar Aradıkları Jigolo’da özellikle güvenilirlik ve sır tutma konusuna fazlasıyla dikkat eder. Çünkü etraflarında bu fantezilere ve özel dakikalara eşlik etmek isteyecek çok Erkek vardır. Neden tanıdıkları biri değilde, yabancı biri olsun istiyorlar? Onuda sizlere hemen açıklayayım, Bayanlar bu konuda çok dikkatli ve sağ duyuludur lar, özellikle Evli Bayanlar ve maddi açıdan sıkıntısı olmayan Bayanlar Jigolo Arıyor. Kimi evli ve kimi’de mevki makam sahibi olan bu Bayanlar, yaşadıkları her şeyin arkalarında kalacağını bilmek ve emin olmak isterler. İşte bu yüzden Jigolo Sitemize fazlasıyla talep olmaktadır. Türkiye’nin Güçlü Güvenilir ve Popüler Jigolo Sitesi olan sitemiz, sizlerin tarzına ve isteklerine göre bulabileceğiniz Yakışıklı Jigolo Adaylarını sizler için bünyesinde bulundurmaktadır. Sizlerinde tek yapması gereken şey, sitemizi ziyaret ederek kendinize uygun Jigolo Adayınızı Bularak irtibata geçmektir.

Jigololuk ve Kadınlar

Jigolo Olmak İstiyorum diye bir hedefiniz var diyelim. Bu arzunuza ulaşabilmenin yollarını arıyorsunuz. Jigolo İsteyen Kadınlar ile irtibata geçmek istiyorsunuz. Bunun için gerekli özelliklere sahip olup olmadığınıza bakmanız lazım. Bayanlar Jigolo Siteleri’ndeki Jigolo Kataloglarını inceledikleri zaman öncelikle fotoğrafınızda bir karizma, bir çekicilik bulmalı. Her kadın, Partnerinin tüm isteklerini yerine getirmesini ister. Bu konuda ufkunuz geniş ise Jigololuk yapmak için sitelerimizle iletişime geçin. Müşteri Temsilcilerimiz size gerektiği gibi yardımcı olacaklardır.

Neden Jigolo Olmak İstiyorum?

Jigolo Olmak istemenin herkesce kendine göre bir sebebi var. Bu sebeplerin ilk sırasını para kazanmak alır. Marka satan mağazalardan alınan kıyafetler, kaliteli mekanlar ve eğlenceli cinsel içerikli geceler de Jigolo Olmak İstiyorum demeniz için yeterli sebeplerdir. Performansınızdan ve güvenilirliğinizden emin olan Jigolo İsteyen Bayanlar’ın gözdesi haline gelmek istiyorsanız büyük otellerin lobilerinde bir akşamüstü kahve veya bir aperatif içmeyi düşünebilirsiniz mesela. Bunun size avantaj sağlayacağını göreceksiniz.

Jigololar Nerelerde Bulunur?

Jigolo Arayanlar Partner bulabilmek için değişik yollar deniyorlar. Bunlardan birtanesi Jigolo Barlarıdır. Gece kulüpleri de Jigololar ve Jigolo Arayanlar’ın bir araya geldikleri mekanlardır. Akşamüstü 5 çayı içmek maksadıyla gittiğiniz turistik bir otelin lobisinde bile Jigololar ile karşılaşabilirsiniz. Bu camia içerisinde olanlar birbirlerini nerelerde bulabileceklerini iyi bilirler. Kafanızdaki Jigolo Olmak İstiyorum düşüncesini hayata geçirmek istiyorsanız saydığımız mekanları denemenizi tavsiye ederiz.

“Jigolo Olmak İstiyorum” için 6 cevap

 1. Osman dedi ki:

  Kendime güveniyorum ben osman 178 boy 78 kilo

 2. Cüneyt dedi ki:

  Kendine güvenen her şeyi yapan ve her şeyi isteyene veren biri

 3. berke dedi ki:

  19luğu içine almak istersen arabeni zevkin doruklarına çıkartıyım seni

 4. Baris dedi ki:

  Yok

 5. kasırga dedi ki:

  Yaşım 24 olup gaziantepde ikameh ediyorum..1.72 boyum kaslı yapılıyım kendi çapımda yakısıklı sayılırım 🙂 hızlı ve serttim aslında ama karsımda partnerimi mutlu etmek için onunla uyum saglmak daha iyi olup KISACASI yaşamak lazım da

 6. Atilla dedi ki:

  Mrb bn bu işe sadece Olgun kadınlara karşı duyduğum ilgi için yapmaya karar werdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir